Sports

SĀKUSIES SPORTISTU PIETEIKŠANA BALVAI “SPORTA LAUREĀTS 2021”

Ikviena Cēsu novada sporta biedrība, sportisti, sporta entuziasti un atbalstītāji aicināti apzināt un paziņot pašvaldībai par labākajiem sportistiem un viņu sasniegumiem līdz 2022.gada 15.janvārim uz e-pasts adresi: sports@cesis.lv.

No 2022.gada 1.februāra līdz 2022.gada 20.februārim “Sporta laureātus 2021” izvērtēs žūrija un tiks rīkots sabiedrības balsojums.

Pasākums “Sporta laureāts 2021” notiks pēc Ziemas Olimpiskajām spēlēm 2022.gada 4.martā Cēsu koncertzālē. Pasākums notiks, ievērojot tā brīža drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai.

Dalībnieki
Pretendēt uz Laureāta titulu var ikviens Cēsu novadā deklarējies sportists, treneris vai komanda, kuri sasnieguši visaugstākos sportiskos rezultātus, izcīnot godalgotu vietu Latvijas čempionātā vai Latvijas sporta veterānu savienības finālsacensībās, vai valsts un starptautiska mēroga sacensībās 2021.gadā, popularizējuši Cēsu novada un/vai Latvijas vārdu, veicinājuši sporta attīstību Cēsu novadā.

Labākie tiks noteikti šādās nominācijās:
– Gada sportiste/s (augstākie sasniegumi gan Latvijas, gan starptautiskā līmenī);
– Gada komanda (augstākie sasniegumi gan Latvijas, gan starptautiskā līmenī);
– Gada treneris (kura audzēkņi ir sasnieguši visaugstākos rezultātus);
– Gada sporta pasākums (valsts vai starptautiska mēroga pasākums, masveidība, košums);
– Mūža ieguldījums sportā (sporta aktīvists, kurš nesavtīgi un fanātiski turpina veicināt sporta attīstību Cēsu novadā);
– Paraugs sportā (sportists vai treneris, kurš izrādījis cilvēcisku attieksmi sacensībās, bijis kā labākais piemērs kādai rīcībai sacensību laikā utt.);
– Cerība sportā (sportists vai treneris, kurš izrādījis īpašu centību ceļā uz sportiskiem sasniegumiem);
– Aktīvākais sporta atbalstītājs (sponsors, kurš atbalstījis visvairāk sporta pasākumu 2021.gadā).

Saistītie raksti

Back to top button