Pārvaldes jaunumiVakances

Vecpiebalgas apvienības pārvaldes Saimniecības nodaļa aicina darbā elektromehānisko iekārtu mehāniķi

AICINA DARBĀ elektromehānisko iekārtu mehāniķi
Vecpiebalgas apvienības pārvaldes
Saimniecības nodaļā

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt elektroiekārtu un elektroietaišu ikdienas uzraudzību, savlaicīgu tehnisku problēmu noteikšanu;
  • veikt elektroiekārtu un elektroietaišu remontdarbus atbilstoši izgatavotāja instrukcijām un tehnoloģijas secībai;
  • regulāri un patstāvīgi veikt elektronisko iekārtu apskati, noteikt to tehnisko stāvokli;
  • konstatēt un labot neatbilstības elektronisko iekārtu darbībā.
  • instalēt/ierīkot, uzturēt, remontēt un demontēt  elektrisko vadu sistēmas, skaitītājus, sadalītājus, rozetes un elektroiekārtas – apgaismes objektus, elektriskos sadalītājus u.c.

Prasības kandidātiem:

  • Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība un darba pieredze komunālās saimniecības vai ražošanas uzņēmumā;
  • apliecība par saņemto elektrodrošības B grupu;
  • sekmīga pieredze elektromehānisko iekārtu mehāniķa vai līdzīgā amatā;
  • zināšanas mehānikas, elektrosistēmas un automātikas jomās;
  • labas latviešu valodas prasmes un spēja lasīt tehnisko dokumentāciju angļu un krievu valodās;
  • precizitāte, atbildīga attieksme pret darbu;
  • priekšrocība tiks dota kandidātiem ar pieredzi komunālās saimniecības uzņēmumā.

Piedāvājam:

  • Stabilu darba vietu Vecpiebalgas apvienības pārvaldē – pilna darba laika slodze;
  • līgums uz nenoteiktu laiku;
  • apmācības un izaugsmes iespējas;
  • atsaucīgus kolēģus un darbu lieliskā komandā;
  • atalgojumu 1200 EUR bruto atbilstoši kvalifikācijai.

Iesniedzamie dokumenti:

1.     Darba gaitu apraksts (CV).
2.     Motivācijas vēstule.
3.     Izglītības dokumentu kopijas.

Dokumenti līdz 2022.gada 8.aprīlim plkst.16.00 jāiesūta Vecpiebalgas apvienības pārvaldei, adrese: Alauksta iela 4, Vecpiebalga,Vecpiebalgas pagasts, Cēsu novads LV-4122 (ir pastkaste pie domes ēkas), vai elektroniski jānosūta uz  vecpiebalga@vecpiebalga.lv.

Tālrunis informācijai: 26106679. Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz otro atlases kārtu.

Saistītie raksti

Back to top button