ProjektiPROJEKTI 2016. GADS

VECPIEBALGAS NOVADA EZERI PAPILDINĀTI AR ZIVJU KRĀJUMIEM

Šogad Zivju fonds atbalstījis Vecpiebalgas novada pašvaldības četru projektu „Zivju resursu pavairošana un atražošana Vecpiebalgas novada Ineša ezerā”, „Zivju resursu pavairošana un atražošana Vecpiebalgas novada Juvera ezerā”, „Zivju resursu pavairošana un atražošana Vecpiebalgas novada Taurenes ezerā”, „Zivju resursu pavairošana un atražošana Vecpiebalgas novada Alauksta ezerā”  realizāciju, kas finansējuma saņemšanai tika pieteikti fonda izsludinātajā pasākumā „Zivju resursu pavairošana un atražošana publiskajās ūdenstilpēs un ūdenstilpēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, citās ūdenstilpēs, kas ir valsts vai pašvaldību īpašumā, kā arī privātajās upēs, kurās ir atļauta makšķerēšana”.

Projekta  „Zivju resursu pavairošana un atražošana Vecpiebalgas novada Ineša ezerā” ietvaros ūdenstilpnē tika ielaisti 25 000 līdaku mazuļu.

Projekta  „Zivju resursu pavairošana un atražošana Vecpiebalgas novada Juvera ezerā” ietvaros ūdenstilpnē tika ielaisti 8 000 zandartu mazuļu.

Projekta  „Zivju resursu pavairošana un atražošana Vecpiebalgas novada Alauksta ezerā” ietvaros ūdenstilpnē tika ielaisti 25 000 līdaku mazuļu.

Projekta  „Zivju resursu pavairošana un atražošana Vecpiebalgas novada Taurenes ezerā” ietvaros ūdenstilpnē tika ielaisti 3000 zandartu mazuļu.

Projektus finansē Zivju fonds. Kopējais Zivju fonda finansējums EUR 14 200 . Vecpiebalgas novada pašvaldība nodrošina līdzfinansējumu PVN un piegādes izmaksu apjomā.

Zivju mazuļi uz novada ezeriem atceļoja no SIA „Rūjas zivju audzētava”.

Šī projekta īstenošana ir ļoti svarīga mūsu novadam ne tikai saglabājot vērtīgo zivju populāciju Ineša, Alauksta, Taurenes un Juvera ezeros, bet arī veicinot tūrisma attīstību novadā, piesaistot tūristu un makšķernieku vēlmi doties uz mūsu novada ezeriem.

Saistītie raksti

Apskati arī šo
Close
Back to top button