NovadsPārvaldes jaunumiUzņēmējdarbība

VIDZEMES VEIKSMES STĀSTI – VECPIEBALGAS NOVADS

17.augustā Lubānas novada “Ezerniekos” jau septīto gadu pēc kārtas norisinājās Vidzemnieku dārza svētki , pulcējot  26 enerģiski un darbīgus uzņēmējus, kurus godināšanai izvirzījušas Vidzemes reģiona pašvaldības. Vidzemnieku dārza svētki, ko organizē  Vidzemes Uzņēmējdarbības centrs,  allaž bijis gaidīts pasākums, jo tajā ik gadu atzinību par savu darbu saņem gan drosmīgi un idejām bagāti jaunie, gan arī jau sevi pierādījuši un stabilitāti ieguvuši uzņēmēji.

Vieni no 2018. gada stāstu varoņiem ir Kristīne un Ritvars Brīvības, kas saimnieko Vecpiebalgas novada Taurenes pagastā. Nodibinājuši SIA “RKB Brīvības”, taurenieši nodarbojas ar kazkopību un apgalvo, ka laukos jaunajiem ir, ko darīt. Vecpiebalgas novada domes priekšsēdētājs Indriķis Putniņš savā uzrunā, atzīmējot jaunās Brīvību ģimenes entuziasmu,  uzsvēra, ka ir ļoti svarīgi oponēt tiem, kas ikdienā saka, ka jaunajiem laukos nav ko darīt. “Ja grib, tad var. Brīvību ģimene ir spilgts piemērs tam, ka, ja grib, tad var un var atrast arī ko darīt, turklāt darot ļoti sekmīgi. Esam ļoti lepni par viņiem. Viņi nav vienīgie šāda tipa cilvēki, kas atrod ko darīt, taču ir ļoti labs piemērs citiem, paldies viņiem par to!”, tā savā uzrunā teica I.Putniņš.

SVEICAM UZŅĒMĒJUS!

Videostāstu par Vecpiebalgas novada Vidzemes veiksmes stāstu varoņiem Kristīni un Ritvaru Brīvībām skatīt…

Vidzemes veiksmes stāstu tradīcijas aizsākumi meklējami 2012.gadā. Apzinoties, ka visā pasaulē un arī Vidzemē vērojama tendence iedzīvotājiem aizplūst uz lielpilsētām, citiem novadiem un valstīm, atstājot lauku teritorijas mazāk apdzīvotas, VPR nolēma apzināt tos, kuri ar savu entuziasmu palīdz un iedvesmo vietējos iedzīvotājus.

Informācijas sagatavošanā izmantoti  Vidzemes plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centra materiāli

Saistītie raksti

Back to top button