Novads

Zemes stunda 2022

Zemes stunda 2022.gadā notiks 26.martā plkst.20.30. Ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība vai organizācija akcijas laikā tiek aicināti simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai iestātos par dabu un parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā. Šī gada tēma: Dabas daudzveidības izzušana.

Šajā akcijā piedalīsies arī Ekoskolas pirmsskolas audzēkņi un viņu ģimenes, pedagogi, darbinieki no pirmsskolas ēkas Taurenē Dzērbenes vispārizglītojošās un mūzikas pamatskolas.

Kā atzīmēt šo dienu?

  • Izslēdz gaismu uz stundu – tas ir visvieglākais veids kā piedalīties Zemes stundā!
  • Izpildi Pasaules Dabas Fonda testu par dabu un uzzini faktus, kāpēc ir būtiski iestāties par dabas daudzveidības saglabāšanu! Links uz testu: https://lv-pdf.panda.org/jaunumi/?233410/Izpildi-zemes-stunda-2022-testu–par-dabu
  • Pavadi laiku ar ģimeni, vakariņojiet sveču gaismā un spēlējiet galda spēles.
  • Piedalies Zemes stundas “Virtual spotlight”. Zemes stundas laikā visos akcijas oficiālajos soc. tīklos parādīsies video, kuru obligāti jānoskatās un jākoplieto visos savos soc. tīklos, jāsūta visiem draugiem, lai noskatās. Mērķis – pārņemt visus pasaules mediju laika joslas, lai pievērstu uzmanību pasaules vides problēmām un rosinātu cilvēkus rīkoties.

Esiet aktīvi un radoši – veidojiet pasākumus un izdomājiet paši savas aktivitātes un kopīgojiet tās ar pasauli caur saviem soc. tīkliem!

Saistītie raksti

Back to top button