DOMES PRIEKŠSĒDĒTĀJSPašvaldības jaunumi

ZIEMASSVĒTKU MIERU GAIDOT…

Decembris 2018. Priekšsēdētāja sleja.

Ir sācies gada beidzamais mēnesis, un atkal viens gads būs paskrējis. Jau pēc mēneša gadaskaitli mēs datēsim ar 2019. kārtas numuru. Laiks paiet tik ātri, ka, atskatoties atpakaļ, ir grūti noticēt, ka tik tikko taču atzīmējām gadumiju. Un nu teju klāt jau nākamā. Vienlaikus, līdz ar pirmās svecītes iedegšanu adventes vainagā, ir sācies arī skaistais Ziemassvētku gaidīšanas laiks.
Decembris ir tāds ļoti savdabīgs mēnesis un krietni atšķirīgs no daudziem citiem saviem brāļiem. Tas ir gada noslēdzošais mēnesis, kurā ir iespējams izvērtēt padarīto, paveikt vēl neiespēto un jau domāt par apņemšanos nākamajam gadam. Taču visvairāk man decembris patīk tāpēc, ka tas, neraugoties uz tumsu dabā, cilvēkus padara gaišākus. Tas ir teju mēnesi ilgais un mierīgais Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas mūs nomierina un citam vairāk, citam varbūt mazāk, bet tomēr palīdz neskriet notikumiem pa priekšu, piezemēties un sakārtot domas. Un, ja vēl šis laiks iesākas ar burvīgu ziemu, kā tas ir šogad, tad sajūtām ir jābūt nudien pacilājošām.
Manuprāt, ir jāizmanto šis klusais un apcerīgais laiks, lai sakārtotu visupirms jau savu galvu, savas domas un tādējādi labāk noskaņotos nākamajam enerģiskajam darba cēlienam. Vairāk būt kopā ar saviem mīļajiem, vairāk teikt labo, mazāk ķildoties un mazāk kultivēt negatīvo enerģiju. Tādam ir jābūt mūsu decembrim, Ziemassvētku mieru gaidot.
Visiem novadniekiem no sirds vēlu mierpilnu Adventes laiku, lai katram izdodas sagaidīt savu Ziemassvētku brīnumu, bet jaunajā – 2019. – gadā vēlu veselību, savstarpējo saticību, iekšējo harmoniju un izdošanos iecerētajā! Priecīgus Ziemassvētkus!

Indriķis Putniņš, domes priekšsēdētājs

Saistītie raksti

Back to top button