NovadsPārvaldes jaunumi

ZIEMASSVĒTKU TIRDZIŅŠ VECPIEBALGĀ

Visiem, visiem piebaldzēniem, vecpiebaldzēniem un mūsu puses viesiem!
Nāciet, brauciet, traucieties 22. decembrī  11.00 – 14.00 uz Ziemassvētku tirdziņu pie „Ūdensrozes”, kur gaiss smaržos pēc ziemas, piparkūkām un svētkiem!
Izmantojiet iespēju īsi pirms paša Ziemassvētku vakara iegādāties Piebalgas mājražotāju gardumus svētku galdam un pēdējā brīža dāvaniņas, jo varbūt meklētais pārsteigums atradīsies tieši šeit!
Piebalgas Ziemassvētku tirdziņā” no 11:00 līdz 12:00 īpaši mīļi tiek gaidītas ģimenes ar bērniem, jo tieši šajā laikā kopā ar pasākuma vadītājiem ikvienam būs iespēja asināt prātu, minot latviešu tautas mīklas, kustinot rokas un kājas doties rotaļās un sajust mīļumu, esot kopā vienam ar otru.
Tirdziņā būs pieejams plašs dāvanu klāsts: porcelāns, sveces, medus, adījumi, tējas, sīrupi, tamborētas rotaļlietas, rotaslietas, vaska izstrādājumus un citi labumi. Svētku galdam varēs iegādāties: piparkūkas un pīrāgus, mājās ceptu maizīti, gaļas produktus, zivis, medu, ķiploku izstrādājumus un citus gardumus.
Baudiet pirmssvētku noskaņu ziemīgajā Piebalgā, sildoties ar karstvīnu, saldinot dienu ar piparkūkām un citiem mūspuses labumiem.
Paveiciet kādu krietnu darbu, piedaloties labdarības loterijā, un asiniet prātu latviskajā mīklu minēšanā!
Nāciet ar labu omu un noderīgiem vērdiņiem maciņā!
Nāciet, sajūtiet un piedzīvojiet svētku noskaņu Piebalgā!

Kontaktpersona Laura, t. 26127653

Saistītie raksti

Apskati arī šo
Close
Back to top button